ДНЗ (ясла-садок) № 2 "Сонечко" Хустської міської ради Закарпатської області

Новини

06.11.2014 р. Відбувся психологічний тренінг для педагогічних працівників закладу на тему:«Пізнай свою природу – і ти пізнаєш істину».

30.09.2014 р. В рамках святкування Дня дошкільника в закладі організовано  виставку робіт вихователів «Умілі руки», представлені роботи з покидькового, природного матеріалу, паперопластика тощо.

16.10.2014 р. Семінар-практикум для педагогічних працівників «Уроки доброти». В ході семінару проведено мозковий штурм «Добро і зло», створення моделі «Шляхи до серця дитини», вправи «Назви прислів’я» та «Склади прислів’я з окремих слів», «Чаша доброти», розв’язання ситуацій за змістом художніх творів В.Сухомлинського, вправа «Серце добрих побажань».

23.10.2014 р. Відбулося перше засідання "Школи молодого вихователя" в 2014-2015 н.р. На засіданні були присутні й педагоги наставники. Педагоги ознайомилися з планом роботи Школи на навчальний рік, та були складені індивідуальні плани молодих спеціалістів. Підсумком засідання став майстер-клас з паперопластики, який провела вихователь Ісак Неля Іванівна.